Nasza Kadra

 

Jesteśmy zespołem profesjonalistów. Za punkt honoru kładziemy sobie zadowolenie klientów…

Skontaktuj się z nami

Pracujemy dla Ciebie

Grażyna Konieczna

Prezes Zarządu

tel: 48 601 94 82 17 

email:  g.konieczna@biurogk.com.pl

. Grażyna Konieczna

Prezes Zarządu. Główny motor napędowy tworzonych przez nią biur rachunkowych. Kobieta o dużym doświadczeniu zawodowym zdobytym na kierowniczych stanowiskach działów księgowych znanych przedsiębiorstw, m.in. Cadbury-Wedel sp. z o.o., sieć Intermarche, Olsa Poland sp z o.o. Od lat prowadzi własną działalność, w której oferuje profesjonalne usługi księgowe i płacowe. W wolnych chwilach biega, zwiedza bliższą i dalszą okolicę. Prywatnie kocha sporty wodne, jako początkujący nurek ukończyła kurs Open Water Diver. Każdy znajdzie z nią wspólny język, bo poza jej konikiem jakim jest księgowość, docenia pasje, zainteresowania i osobowość nowo poznanych osób. Co ważne, posiada Świadectwo Kwalifikacyjne nr 12132/99 na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych wydane przez Departament Rachunkowości w Ministerstwie Finansów.

Anna Konieczna

Członek zarządu, dział szkoleń i rekrutacji

tel: 48 732 013 337

e-mail:  kk@biurogk.com.pl

. Anna Konieczna

Członek Zarządu. Nazywam się Anna Konieczna, obecnie studiuję finanse i rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu (ostatni rok studiów magisterskich) , a w międzyczasie pracuję w biurze rachunkowym. Coś więcej o mnie… zdecydowanie wolę naturę od miejskiego zgiełku, lody czekoladowe od waniliowych, wino od piwa i góry od morza.Przede wszystkim siedzę z nosem w mapie, czytam inne blogi podróżnicze i przewodniki. Lubię też od czasu do czasu sięgnąć po jakieś fantasy lub kryminał.

Marta Jargusz

Kierownik Biura Rachunkowego

tel: 48 95 752 56 51

e-mail: m.jargusz@biurogk.com.pl

. Marta Jargusz

Kierownik Biura Rachunkowego. Jestem absolwentką Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania na Uniwersytecie Szczecińskim. Dodatkowo ukończyłam studia podyplomowe z zakresu Rachunkowości i Doradztwa Podatkowego na tym samym Wydziale. Posiadam również Certyfikat Księgowy Ministra Finansów. Dysponuje ponad 10 letnim doświadczeniem pracy w biurze rachunkowym, a w firmie zajmuję się kompleksową obsługą oraz rozliczaniem podmiotów gospodarczych pod względem podatkowym. Pogodna i zawsze uśmiechnięta, a wolne chwile spędzam na sali sportowej ćwicząc fitness.

Justyna Mikłaszewska

tel: 48 95 752 56 51

e-mail: j.miklaszewska@biurogk.com.pl

. Justyna Mikłaszewska

Nazywam się Justyna Mikłaszewska. W biurze rachunkowym tworzonym przez Panią Grażynę Konieczną, pracuję od 2016 roku. Już jako dziecko interesowałam się matematyką, dlatego też moim wyborem były studia magisterskie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku finanse i rachunkowość. Swoją przygodę z księgowością rozpoczęłam będąc jeszcze na studiach, gdzie podjęłam pierwsze kroki pracy w biurze rachunkowym. Jestem miłą, uśmiechniętą osobą, do pracy zawsze zwartą i gotową. Uwielbiam ciepło domowego ogniska, spotkania z przyjaciółmi, zwiedzanie pięknych i ciekawych miejsc, a w chwili samotności ciepły kocyk i dobrą książkę.

Alicja Szurgot

Samodzielna księgowa

tel: 48 95 752 56 51

e-mail: a.szurgot@biurogk.com.pl

. Alicja Szurgot

Samodzielna Księgowa. W 2011 roku uzyskała tytuł głównego księgowego kończąc kurs organizowany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Doświadczenie zawodowe uzyskała pracując na stanowiskach samodzielnej księgowej od 1999 roku. Inteligentna, sumienna i pracowita. Specjalizuje się w prowadzeniu księgowości spółek handlowych. Klienci zawsze mogą liczyć na jej pomoc i wsparcie księgowe. W wolnych chwilach czyta książki, a jej ulubieńcami są koty.

Napisz do nas!

ul. Jaśminowa 7/1
66-470 Kostrzyn nad Odrą
+48 95 752 56 51

 kk@biurogk.com.pl